Gasteiz

Adriano VI.a 18 behea
01008 Gasteiz
Telefonoa: 945154341
gasteiz@ikaeuskaltegiak.eus

Bortziriak

Matxinbeltzenea, Arretxea 22
31770 Lesaka
Telefonoa: 948 63 77 96
bortziriak@ikaeuskaltegiak.eus

Iruñea

Comedias karrika 14, 4.a
31001 Iruñea
Telefonoa: 948610776
campion@ikaeuskaltegiak.eus

Atarrabia

Kale Nagusia 10-12, behea
31610 Atarrabia
Tfnoa: 948332660
atarrabia@ikaeuskaltegiak.eus

Errioxa

Diputazioa 32
01320 Oion
Telefonoa: 945601087
errioxa@ikaeuskaltegiak.eus

Leitza

Elbarren kalea 1 (Udaletxea)
31880 Leitza
Telefonoa: 948610776
leitza@ikaeuskaltegiak.eus

Barañain

Haraneko etorbidea 2, behea
31010 Barañain
Telefonoa: 948188325
baranain@ikaeuskaltegiak.eus

Malerreka

Rosa Seminario 6, behea
31740 Doneztebe
Tfnoa: 948451555
malerreka@ikaeuskaltegiak.eus

Non gaude?

GASTEIZ
Adriano VI.a 18 behea
01008 Gasteiz
Telefonoa: 945154341
gasteiz@ikaeuskaltegiak.eus

BORTZIRIAK

Matxinbeltzenea, Arretxea 22
31770 Lesaka
Telefonoa: 948 63 77 96
bortziriak@ikaeuskaltegiak.eus

IRUÑEA

Comedias karrika 14, 4.a
31001 Iruñea
Telefonoa: 948610776
campion@ikaeuskaltegiak.eus

ATARRABIA

Kale Nagusia 10-12, behea
31610 Atarrabia
Tfnoa: 948332660
atarrabia@ikaeuskaltegiak.eus

ERRIOXA

Diputazioa 32
01320 Oion
Telefonoa: 945601087
errioxa@ikaeuskaltegiak.eus

LEITZA

Elbarren kalea 1 (Udaletxea)
31880 Leitza
Telefonoa: 948610776
leitza@ikaeuskaltegiak.eus

BARAÑAIN

Haraneko etorbidea 2, behea
31010 Barañain
Telefonoa: 948188325
baranain@ikaeuskaltegiak.eus

MALERREKA

Rosa Seminario 6, behea
31740 Doneztebe
Tfnoa: 948451555
malerreka@ikaeuskaltegiak.eus

IKA euskaltegi sare bat da

30 urtetik gora daramatzagu euskara irakasten. Geure helburu nagusia helduen euskalduntze eta alfabetatzea da, baina, horretaz gain, bestelako hainbat lan ere egiten ditugu. Araban, Gasteiz eta Arabar Errioxan ditugu euskaltegiak, eta Nafarroan, Iruñean, Barañainen, Atarrabian, Leitzan, Bortzirietan eta Malerrekan.